Společně to dokážeme

Vážení a milí občané Prahy 10, sousedé, přátelé!

Během pár týdnů se nám všem převrátil život naruby a my společně čelíme sakra těžké zkoušce. Učíme se žít s novým slovem: COVID-19. Praha 10 je dnes, stejně jako další města v České republice, městem roušek a prázdných ulic.

Celé video

Ale zároveň je plná skvělých lidí. Koncem minulého týdne jsme spustili výzvu, v níž hledáme dobrovolníky. Už se vás přihlásily desítky! Moc vám za to děkuji. Nosíte nám doma ušité roušky a jste ochotni je nosit všem, kdo je potřebují. Jste ochotni jim chodit nakupovat, chodit pro léky, venčit jejich domácí mazlíčky…

Vaše ochota pomáhat je pro mě velkým hrdinstvím. A zároveň naší obrovskou zbraní v boji se zákeřným virem. Tou další je respekt. Respekt k opatřením, která jsme nuceni přijímat, a jejich poctivé dodržování. Jsem dojatá velkou vlnou solidarity, kterou u Vás vidím, a s veškerou pokorou za ni děkuji. Mohu Vám slíbit, že Vaše pomoc se dostane ke všem, kdo ji potřebují.

Mohu Vám slíbit, že s kolegy budeme pro Prahu 10 nadále pracovat ve dne v noci. Skládáme zkoušku, na kterou jsme se nemohli dopředu připravit. Ale my to společně dokážeme. Tomu pevně věřím.

Renata Chmelová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *