Osobní reakce na mé odvolání z funkce starostky Prahy 10

Slíbila jsem osobní reakci na mé odvolání z funkce starostky Prahy 10.
Než jsem ji stačila napsat, přišla neplánovaně veřejně od mého Petra. Přiznám se, že jsem večer po mém odvolání potřebovala obejmout.

 

 

 

 

 

„Milý desítkoví sousedé.
Vždy jsem respektoval přání Renaty, abych nekomentoval příspěvky na FB, které se týkaly její práce či osoby, ale dnes musím toto porušit.
Vím jak moc pro ní znamená veškerá vaše podpora a solidarita. Obrovsky si toho váží a určitě jí to dodává energii do další práce.


Chtěl bych vás všechny ubezpečit, a to třeba i ty, co pochybují, že to co dělá Renata pro  bere víc jako poslání než jako práci. Proto aby se všem na  žilo lépe, proto aby mohla pomáhat stovkám lidí v různých složitých životních situacích, dělala svou práci i na úkor svého volného času, naší rodiny či zdraví.
Ale nikdy si na nic z toho nestěžovala. A nestěžuju si ani já, a to proto, že celou dobu vidím, jak do všeho dává své  a svou energii. Ještě jednou bych vám i já chtěl poděkovat za její podporu, za to, že jí věříte, že se nenecháte zviklat lživými nenávistnými spekulacemi, které vypouštějí z úst ti, co ji závidí oblibu a úspěchy, kterých nejsou nikdy sami schopni dosáhnout.
Přeji vám všem klidné dny a pevné zdraví.
P.“

Děkuji vám všem za neutuchající podporu a mojí rodině za obrovskou podporu ve všem co dělám.#zenaRenata
#dychamprodesitku #srdcemprodesitku
www.prodesitku.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *